Komentari 365

Nevjerojatan rasplet u Gorici: Dinamo gubio do 90. minute pa slavio u infarktnoj završnici!

Jedna od, ako ne i najbolja utakmica dosadašnjeg dijela 1.HNL. Goričani su još jednom pokazali mu*a i pošteno namučili Dinamo, koji je vrlo lako mogao ostati bez ijednog boda...

Dinamo je preokretom u zadnjih pet minuta utakmice pobijedio (4-3) Goricu i odnio tri vrlo važna boda s teškog gostovanja.

Gledali smo na velikogoričkom stadionu "Radnik" jednu od, ako ne i najljepšu utakmicu dosadašnjeg dijela 1.HNL.

Dinamo zaključio sjajnu europsku jesen 03:48

Gorica i Dinamo odigrali su spektakularnu utakmicu prepunu golova i preokreta, a na kraju je došla i infarktna završnica u kojoj su se snašli gosti iz Zagreba i odnijeli pun plijen s teškog gostovanja.

Domaći su bolje otvorili utakmicu na natopljenom travnjaku i poveli u već 11. minuti kada je zabio Dieye. Pregledavala se iz VAR sobe situacija nekoliko minuta da bi Mario Zebec pokazao na centar na opće veselje domaćih. Postavili su se Goričani nakon gola kao momčad gladnija pobjede, ali nisu se dugo veselili, tek 20-ak minuta.

Dinamo je za sada ranjiv, no sreća je ipak pomazila 'modre'

Zatim su u razmaku od šest minuta za Dinamo pogađali Luka Ivanušec(35') i Mislav Oršić (41') i u potpunosti preokrenuli utakmicu u korist zagrebačke momčadi. Kada je izgledalo da Dinamo ima potpunu kontrolu utakmice 'sijevnuo' je gol dotad nevidljivog, inače najboljeg strijelca Gorice, Kristijana Lovrića i momčadi su na poluvrijeme otišli izjednačenim rezultatom.

U 17. kolu HT Prve lige sastali se Gorica i Dinamo

Dinamo je u drugo poluvrijeme krenuo napadački i sve je upućivalo na još jedan gol u mreži Banića, ali onda se dogodilo baš suprotno. Mladi Dario Špikić (61') probio je desnu stranu i, u stilu Cristiana Ronalda, si namjestio loptu i savršeno odmjerenim udarcem matirao Livakovića.

Dinamo je nešto pokušavao, ali ništa konkretno. Gosti su trebali izdržati tek nekoliko minuta regularnog vremena i sudačku nadoknadu, ali onda Musa ruši Petkovića, koji uzima stvar u svoje ruke i još jednom izjednačuje rezultat.

Mamić: Vraća se Gvardiol, a mi moramo popraviti realizaciju...

Za potpuno slavlje u gostujućem taboru, a za tugu u domaćem, pobrinuo se Theophile-Catherine (90+) koji je do tada bio najgori Dinamov igrač na terenu, ali na kraju će se pamtiti samo pobjednički gol.

Dinamo tako odlazi s teškog gostovanja s punim plijenom, a mogao je otići bez ijednog boda, no eto, takav je nogomet.

Momčad Zorana Mamića tako se vratila na vrh 1.HNL s 36 bodova, koliko ima i Bjeličin Osijek, ali s utakmicom više. Gorica je treća s 30 bodova.

Kastel: Moramo voziti 100 na sat da se izvučemo iz ovoga! Rožman: Ništa nismo pokazali

90+

Goooool. Dinamo vodi. Theophile-Catherine zabio je praktički u posljednjem trenutku utakmice i došao do vrlo važne pobjede.

Goričanima nije preostalo ništa drugo, nego plakati, jer su odigrali stvarno fenomenalnu utakmicu i nisu zaslužili izgubiti.

90+

Atiemwen je pokušao s 20 metara, ali Banić je na mjestu.

90'

Imat ćemo 5 minuta nadoknade. Može li jedna od momčadi do pobjede?

90'

Gooooll. Petković je uzeo loptu u ruke i zabio za vodstvo Dinama. Zaslužio je Petko gol za silan trud.

88'

Penallll za Dinamo. Musa je nagazio Petkovića i Dinamo će imati priliku izjednačiti udarcem s bijele točke.