Komentari 31

Borussia Bayernov kompleks: E, ovo nam pak nećete uzeti

1

Borussia Dortmund je već uzela naslov Bayernu. Baš kao lani. Bavarci su od "crno-žutih" izgubili posljednja četiri puta. Finale njemačkog kupa nova im je šansa...

Bayern je u finalu Lige prvaka, ima čudesni trojac Ribery-Robben-Gomez, srušio je i Mourinhov Real... Ali Borussiju ne može već više od dvije godine.

Dvije sezone zaredom momčad iz Dortmunda uzela je Bayernu naslov prvaka Njemačke. U zadnja četiri međusobna ogleda Bavarci su zabili samo jedan gol. I sva četiri puta izgubili.

- Bayern je opasan, ali zna se tko je ove sezone najbolji u Njemačkoj - kaže Borussijin adut Ivan Perišić i dodaje:

- Dolazimo po dvostruku krunu, prvu u klupskoj povijesti. A Bayernu želim puno sreće u finalu Lige prvaka. Navijat ću za njega zbog Ole i Pranjića.

U kupu je Bayern slavio 15 puta, Borussia dvaput. Posljednji put prije 23 godine. Do trećeg će pokušati doći u Berlinu.

- To je moj grad, gledat će me obitelj i prijatelji, ne smijemo pogriješiti. Napaljeni smo, želimo uzeti prvi trofej u sezoni - kaže Jerome Boateng iz Bayerna.