Komentari 12

VIDEO Modrić je ovim potezom izbacio cijelu obranu Bayerna

Bayern i Real remizirali su u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka (2-2). Luka Modrić dobio je posljednjih 15-ak minuta i pokazao klasu u nekoliko minuta

Real Madrid izgledao je nemoćno, a očajni Carlo Ancelotti šetuckao je oko svog prostora i razmišljao. Pa se okrenuo i ugledao hrvatskog genijalca kako se zagrijava. Ubacio je Luku Modrića u igru u 75. minuti i na koncu uspio uhvatiti krucijalan remi.

Bayern München i Real remizirali su (2-2) u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka. Gosti su poveli preko Viniciusa u 24. minuti, ali domaćin je izjednačio u nastavku golovima Sanea i Kanea. Vinicius je u 83. minuti gostima donio vrijedan remi.

LaLiga - Real Sociedad v Real Madrid

Luka Modrić ušao je u igru u 75. minuti i napravio ono što je Ancelotti očekivao od njega. Primirio je posjed i unio stabilnost u svoju momčad. Čak je i u tome kratkom vremenu uspio pokazati svoju magiju. Desnom vanjskom maestralno je proigrao Viniciusa na lijevoj strani, Brazilac je izašao sam pred Neuera, ali nije uspio zabiti. Hrvatski kapetan jednim je potezom pokazao klasu i izbacio obranu Bayerna.

Video pogledajte OVDJE

- Viniciusa je poslao u gol šansu. Nije imao puno vremena, ali je napravio ono što se od njega očekivalo - opisala je Marca hrvatskog maestra kojemu je dodijelila ocjenu šest. Vinicius je jedini dobio osmicu i proglašen je igračem utakmice.