Komentari 27

VIDEO Ronaldo prvi put u 20 godina ostao bez Lige prvaka

Jedini put kada Ronaldo nije igrao Ligu prvaka bilo je u sezoni 2002/03. Tada je tek počinjao karijeru i kao klinac nastupao za Sporting pa nakon kvalifikacija za Ligu prvaka zaigrao u tadašnjem Kupu Uefa

Cristiano Ronaldo (37) neće igrati Ligu prvaka iduće sezone.

Brighton je u 36. kolu engleske Premier lige deklasirao Manchester United 4-0, a s obzirom da su 'crveni vragovi' jedina momčad u Engleskoj koja je odigrala 37 utakmica više ni teoretski nemaju šansu dohvatiti četvrtu poziciju i izboriti europsko elitno natjecanje.

POGLEDAJTE VIDEO:

Ronaldo je Georginu upoznao u dućanu i zaljubio se. Trebali su dobiti blizance. Sin nije preživio VIDEO

Što ujedno znači da slavna engleska momčad iduće sezone ponovno neće nastupati na najvećoj europskoj nogometnoj pozornici, a niti Ronaldo, kojem se ovo dogodilo prvi put otkako je stekao zvjezdani status i postao jedan od najboljih nogometaša posljednjih 15-ak godina.

Premier League - Brighton & Hove Albion v Manchester United

Jedini put kada je Ronaldo prethodno ostao bez Lige prvaka bilo je u sezoni 2002/03. Tada je kao klinac tek počinjao karijeru i igrao za Sporting pa nakon kvalifikacija za Ligu prvaka zaigrao u tadašnjem Kupu Uefa.

Nezamislivo...

Domaći su poveli dalekometnim udarcem Caiceda u 15. minuti koji je iznenadio De Geu, da bi susret bio riješen početkom drugog dijela kada je Brighton za 11 minuta postigao tri pogotka.

Prvo je Cucurella u 49. zakucao loptu pod prečku, zatim je upravo on bio inicijator akcije koju je pogotkom zaključio Gross u 57., da bi period iz noćne more za United zaključio Trossard u 60. minuti.

VIDEO SAŽETKA POGLEDAJTE OVDJE

Brighton je sada deveti na ljestvici sa 47 bodova te će zasigurno ove sezone ostvariti najbolji plasman u prvoj ligi u klupskoj povijesti, dok je United šesti sa 58 bodova.