Brodić za 24sata: Penal u 90. minuti? Ma vjerujte, više sam nervozan kad igram videoigre...

Pjaca me htio dekoncentrirati, šapnuo mi kako Labrović sjajno brani penale, ali bio sam miran. Nisam prijavljen za Europu? Nema veze, igrat ću sljedeće godine Ligu prvaka, kaže nam Brodić

Hej, evo vozim, žurim. Oprosti na kašnjenju, morao sam doma raditi pletenice, ha, ha. Ova poruka Frana Brodića stigla nam je na WhatsApp jučer oko 8.20 sati. S velikim junakom derbija Dinama i Rijeke (1-0) dogovorili smo "druženje" na jutarnjoj kavi, ali trogodišnja kćerkica Mila imala je drukčije planove. Brodić se tako u ponedjeljak prvo bavio Milinim pletenicama, odveo ju je u vrtić, a onda našao vremena za 24sata. I da, nije puno kasnio, čekali bismo mi i dulje, zaslužio je. Novi napadač "modrih" debitirao je 14. travnja 2013. godine. Prije 10 godina i 10 mjeseci. Ili točno 3969 dana. Dinamo je tada s 2-0 svladao zaprešićki Inter, a Brodić u igru ušao u 85. minuti umjesto Marcela Brozovića. Prve golove za "modre" postigao je iste godine u studenom, Zagrepčani su u Kupu gostovali kod Zagore Unešić i slavili 5-0. Brodić je poentirao dvaput.