Komentari 4

Budimirova Osasuna nije mogla s igračem manje: Barca slavila

U zaostalom dvoboju 20. kola španjolske La Lige nogometaši Barcelone su kao domaćini s 1-0 bili bolji od Osasune.

Vrlo teško Barcelona je osvojila domaće bodove koje je osigurao Vitor Roque golom u 63. minuti. Sjajnu asistenciju poslao je Joao Cancelo koji je vanjskim dijelom kopačke ubacio, a Roque Junior je glavom pogodio za tri boda svoje momčadi.

VIDEO Budimir spasio Osasunu kod Seville. Zabio je 10. ligaški gol pa obilježio povijest kluba

Samo četiri minuta kasnije gostujuće šanse su se dodatno smanjile nakon što je Unai Garcia dobio drugi žuti karton, a Barcelona je do kraja sačuvala minimalno vodstvo.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir počeo je utakmicu za Osasunu, a zamijenjen je u 68. minuti, nakon što je njegova momčad ostala s igračem manje. Krajem prvog dijela propustio je solidnu priliku kod rezultata 0-0.

Barcelona 'popila' pet komada, Xavi najavio odlazak: 'Igrači će biti mirniji, napuštam klub'

Barcelona je treća na ljestvici te ima osam bodova manje od Girone, a sedam manje od madridskog Reala. Osasuna je ostala na 12. poziciji.

U četvrtak će zaostalu utakmicu ovog kola odigrati Getafe i Real Madrid.