Komentari 32

''Buši'' na sve strane: Nakon pet golova, Olić zabio još dva

1

Sedam golova u dva dana. Omjer je Ole nakon dvije utakmice na pripremama u Katru. Sad je zabio Al-Ahlyju u pobjedi. Je li to konačno dovoljno za prvu momčad?

Samo dva dana nakon što je 'pregazio' katarski Al-Saily  (13-0) s pet golova u pola sata, nezaustavljivi Ivica Olić ponovno je dokazao da mu je mjesto u prvoj momčadi Bayerna. U nastavku katarskih priprema raspucani Ola ponovo je bio strijelac u dva dana.

Ovaj put je bio nešto 'skromniji', a najbolji egipatski klub Al-Ahly počastio je sa dva gola.

No, ni onih pet golova nije bio dovoljno treneru Juupu Heynckesu da ga stavi u prvu momčad (možda bi ga tek tri hat-tricka uvjerila u suprotno) već je ušao u igru tek nakon što se Mario Gomez ozlijedio u 11. minuti.

Onda je počeo Olićev šou. Prvo je zabio u 31. minuti nakon proigravanja Robbena i Kroosa. Al-Ahly je izjednačio početkom drugog poluvremena, a Ivica je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Bavarcima iskoristivši grešku golmana Al-Ahlyja.