Obavijesti
LOKOMOTIVA ZAUSTAVILA DINAMO Čabraja: Mogli smo izvući i više! Kopić: Sevilla je uzela danak...
Komentari 246
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Sivonja78
Jedino što mogu reći jest, sljedeće kolo će biti zanimljivo.
daleko najjaci
Sad Osijek ako ih grogirane ne nokautira (netom nakon sto Sevilla napravi to isto na Maksimiru) nisu nista napravili,Dinamo zreo za naredna dva poraza u iduce d Prikaži još ↓
MateCro
Kopicu pakuj prnje
am
Bravo lokomotiva
KE
Pa kad trener Kopić onako mumlja u mikrofon i nema pojma šta suvislo da kaže, kako od njega očekivati neki rezultat. Večeras bi trebao biti bivši. Neka dođe bil Prikaži još ↓
DUH RATNIKA...MPT
Dobro ste prošli,Lokomotiva je imala čišće i bolje prilike...
Pra&vica
Odgledao sam danas utakmicu blizu klupe, namjerno i necu komentirati sto sam vidio jer bi mi se odmah obrisao komentar. Ali Dinamo mora biti posten prema svoji Prikaži još ↓
No
Kopic plaća danak jer nije vjerovao klupi. Naravno, ti momci onda ne vjeruju ni sami sebi. Jako loše, ali ovako izgledaju dulje vrijeme. Čudno je da su uopce pr Prikaži još ↓
ma
Kopiću odlazi
sanlorenzo
Kako će ih tek Hajduk razmontirati opet, jaoo
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .