Komentari 42

Kovačićevi u dvije kontre sredili Atletico, gosti oštećeni za penal

6

I drugi put Chelsea je pobijedio Atletico Madrid, na Stamford Bridgeu s 2-0 te se plasirao u četvrtfinale Lige prvake. Španjolci su kod 0-0 oštećeni za kazneni udarac

Chelsea je na Stamford Bridgeu u uzvratu pobijedio Atletico Madrid s 2-0 i plasirao se u četvrtfinale Lige prvaka.

Liga prvaka: Kad je ždrijeb, tko igra u četvrtfinalu, tko može na koga, koji su Hrvati ostali...

Pobjedu londonskoj momčadi i deseto četvrtfinale Lige prvaka u klupskoj povijesti, a prvo od 2014., donijeli su Hakim Ziyech, pogotkom u 34. minuti na asistenciju Tima Wernera, te Emerson koji je zabio u četvrtoj minuti sučevog dodatka, tek što je ušao u igru. Chelsea je slavio s ukupnih 3-0.

Champions League - Round of 16 Second Leg - Chelsea v Atletico Madrid

Od 82. minute Atletico je igrao s desetoricom igrača, jer je isključen Stefan Savić zbog udarca laktom u prsa Ruedigera.

Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za Chelsea i imao važnu defenzivnu ulogu. Šime Vrsaljko i Ivo Grbić ostali su na klupi za pričuve madridske momčadi.

Ždrijeb parova četvrtfinala i polufinala Lige prvaka bit će održan u petak, 19. ožujka, u Nyonu.

1/8 FINALA LIGE PRVAKA, UZVRAT 21:00 , STAMFORD BRIDGE
Chelsea
Ziyech 34', Emerson 90+4'
2 : 0
Atletico M.
90+5'

Kraj utakmice! Chelsea je u četvrtfinalu Lige prvaka, Mateo Kovačić nastavlja dalje, a ispadaju Vrsaljko i Grbić.

90+4'

GOOOOOOOOOOOOL! Chelsea ima 2-0! Za kraj utakmice Emerson zabija drugi gol Chelsea. Opet je to bilo iz kontre.

90+2'

Felix promašuje najveću šansu Atletica. Oslobodio se čuvara, namjestio na desnu nogu i iz blizine promašio zadnju nadu Španjolaca. Mendy je to obranio.