Cibona je pobjedom završila sezonu, Cedeviti drugo mjesto

9

Cibona je u 26. kolu ABA lige pobijedila Helios 87-72. Vukovi su osrednju sezonu tako završili s omjerom pobjeda i poraza 13-13 i samo na sedmom mjesto tablice

Nastup u regionalnoj ABA ligi ove sezone košarkaši Cibone zaključili su s polovičnim učinkom, odnosno omjerom 13-13. U posljednjem, 26. kolu, kod kuće su pobijedili Helios 87-72.

Antwain Barbour bio je s 18 koševa, te po tri skoka i asistencije, najučinkoviti igrač Cibone. Damjan Rudež dodao je 17 poena, četiri skoka i tri osvojene lopte.

Lider lige Maccabi je kod kuće pobijedio Radnički 92-76, dok je Krka u gostima svladala Zlatorog 67-57.

Cedevita potvrdila drugo mjesto

Košarkaši Cedevite osigurali su drugo mjesto na ljestvici regionalne ABA lige pobjedom u posljednjem, 26. kolu u zagrebačkom Domu sportova protiv Hemofarma 80-64...

Miro Bilan bio je sa 17 poena i 10 skokova prvo ime utakmice. Ivan Opačak dodao je 16 poena, a istaknuo se i Dalibor Bagarić, koji je u samo 11 minuta igre ubacio 14 koševa bez ijednog promašaja, uz četiri skoka.

Hemofarm je predvodio Marko Šutalo s 21 košem.

Cedevita je osnovi dio sezone završila s 19 pobjeda i 7 poraza.

Podsjećamo, ranije je Cibona kao domaćin svladala Helios 87-72, te je završila svoj nastupu u ABA ligi s omjerom 13-13.

Zvezda – Partizan

Redolijed: 1. Maccabi 24-1 (-1), 2. Cedevita 18-7 (-1), 3. Partizan 18-7 (-1), 4. Budućnost 17-7 (-2), 5. Široki 15-11, 6. Olimpija 13-12 (-1), 7. Cibona 13-13, 8. Radnički 12-14, 9. Zagreb 12-14, 10. Zvezda 11-14 (-1), 11. Krka 9-17, 12. Hemofarm 7-18 (-1), 13. Helios 7-19, 14. Zlatorog 2-24