Cibona na jedvite jade slavila protiv Zaboka, najbolji Ljubičić

1

Košarkaši Cibone u utorak su na domaćem terenu u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja Premijer lige protiv Zaboka slavili sa 76-66 (35-42). Igra se na dvije pobjede, a druga utakmica je u subotu, 27. travnja, u Zaboku.

Cibona je uz puno muke došla do pobjede, jer su gosti većim dijelom susreta bili u prednosti. Tek minutu i pol prije kraja, kada je Filip Bundović pogodio za plus sedam (73-66), "cibosi" su slomili žilavog protivnika.

Kod Cibone Marko Ljubičić ubacio je 20 poena, a Damir Markota 15. U redovima Zaboka najbolji su bili Krešimir Radovčić sa 16 i Luka Tomas sa 13 koševa.

U srijedu se sastaju Cedevita - Vrijednosnice Osijek, te Split - Gorica, a u četvrtak Zadar - Šibenik.