Komentari 5

Čilić otkazao Australian Open, još se nije oporavio od ozljede

1

Marin Čilić ipak je otkazao nastup na Australian Openu koji počinje 16 siječnja. Odustajanje hrvatskog tenisača prenio je preko Twittera direktor turnira Craig Tiley

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić, kako se moglo i naslutiti, neće igrati na prvom Grand Slam turniru. Čilić je otkazao nastup na Australian Openu koji počinje 16. siječnja.

- Upravo sam dobio informaciju koja govori da Čilić neće nastupiti na našem turniru. Još se nije upotpunosti oporavio od ozljede - rekao je direktor Australian Opena Craig Tiley preko Twittera.

Podsjetimo da je Čilić imao problema s koljenom zbog čega nije nastupio niti na otvorenju sezone u Chennaiju, gdje je uvijek ostvarivao vrhunske rezultate. I gledatelji na Australian Openu pamte odlične rezultate danas 21. igrača na svijetu. Prije dvije godine je Čilić igrao polufinale kada je poražen od Britanca Andyja Murrayja.