Čilić se ispuhao protiv Alcaraza

6

Nakon pobjede Borne Ćorića nad Rafaelom Nadalom Cincinnati je ponudio još jedan hrvatsko-španjolski okršaj u kojem je bolji bio Carlos Alcaraz i pobijedio Marina Čilića 7-6(4), 6-1

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić završio je svoj nastup na ATP turniru iz serije "masters 1000" u Cincinnatiju gdje ga je u trećem kolu u četvrtak poslije sat i 40 minuta igre sa 7-6(4), 6-1 pobijedio četvrti tenisač svijeta Španjolac Carlos Alcaraz.

POGLEDAJTE VIDEO:

Marin Čilić nastupa u polufinalu Roland Garrosa 00:34

Odmah na početku meča Čilić gubi servis, no do kraja seta ga je vratio, ali u tie breaku Španjolac je bolji i nakon sat i pet minuta vodi 1-0. U drugom setu potpuno drugačija priča, Alcaraz Čiliću dva puta uzima servis i nakon samo 35 minuta privodi set i meč kraju.

Tennis: Western & Southern Open

Čilić je u meču servirao samo četiri asa, a Španjolac osam. Čilić je napravio 27 neprisiljenih grešaka, a Alcaraz 12.

Ovo je bio njihov treći međusobni susret i druga pobjeda mladog španjolskog tenisača koji će u četvrtfinalu igrati protiv devetog nositelja, Britanca Camerona Norrieja. U tom dijelu ždrijeba je i Borna Ćorić, kojega čeka meč protiv Kanađanina Felixa Auger-Aliassimea, a u drugoj su polovici Daniil Medvedjev - Taylor Fritz i Stefanos Tsitsipas - John Isner.

POGLEDAJTE VIDEO: FNC 7 SPEKTAKL U PULI 3.9.