Cindrić zabio sedam golova, Hrvati ukupno 15 i odveli Dinamo u europsko polufinale

Tri njemačka kluba, Füchse Berlin, Flensburg i Löwen, uz Dinamo Bukurešt igrat će na završnom turniru Europske lige. Dinamo je, nakon 27-26 kod kuće, u gostima dobio danski Skjern 38-34 uz 15 golova dvojice Hrvata: sedam Luke Cindrića i osam Ante Kuduza.

Kopljarov Füchse trijumfirao je u Nantesu (37-30), s kojim su prošloga tjedna odigrali 33-33. U uzvratu su golmani Nantesa imali tek tri obrane u 60 minuta, od toga Ivan Pešić dvije.

Hanover:  Susret olimpijskih kvalifikacija rukometaša Hrvatska - Austrija

Flensburg je posao protiv Savehofa odradio još u Švedskoj (41-30) pa si je dopustio i poraz na domaćem terenu (28-29), dok je Löwen obranio tri gola prednosti iz prve utakmice protiv Sportinga, koji je u Lisabonu slavili s nedovoljnih 29-28.

Ždrijeb polufinala je u petak u Hamburgu, koji će 25. i 26. svibnja ugostiti finalni turnir.