City pobijedio, Zenit dobio dva gola na samom kraju

1

U posljednjim današnjim susretima osmine finala Kupa Uefe napadači nisu bili raspoloženi. U pet utakmica navijači su mogli vidjeti tek osam golova

Zenit našeg Ivice Križanca izgubio je 2-0 na gostovanju kod talijanskog Udinesea u osmini finala Kupa Uefe. Do posljednjih pet minuta branitelj naslova imao je odličan rezultat za uzvrat u Rusiji. No u 85. minuti za 1-0 zabija Quagliarella odlično iskoristivši lijepo dodavanje partnera u napadu Pepea. U sedmoj minuti nadoknade Širokov je napravio faul u kaznenom prostoru, a Di Natale zabija za 2-0 i nešto mirniji uzvrat u Rusiji. Križanac je igrao svih 90 minuta i zaradio žuti karton.
Werder je pobijedio St. Etienne na svom Veseru 1-0. Jedini gol na utakmici zabio je stoper Naldo u 20. minuti s vrha šesnaesterca nakon asistencije Diega.
Ajax je u gostima kod Olympique Marseillea izvukao minimalni poraz 2-1. Hrvatski sudac Ivan Bebek isključio je Ajaxova nogometaša Van der Wiela u 42. minuti te je minimalan poraz za momčad Marca van Bastena odlično prošla u Francuskoj. Strijelci za domaće bili su Cheyrou u 19. i Niang u 33. minuti. Luis Suarez stigao je smanjiti prije suigračeva isključenja zabivši iz 11-erca u 36. minuti.
Manchester City stekao je finu prednost protiv Aalborga pred uzvrat u Danskoj. Golovima Ekvadorca Caiceda i Shauna Wrighta-Phillipsa engleska je momčad slavila 2-0.
PSG i Braga odigrali su 0-0 u Parizu.