Komentari 39

Cleveland ušao u finale Istoka, čudesan preokret Houstona...

Cleveland ušao  u finale Istoka, čudesan preokret Houstona...
6

Cavsi su slavili u Chicagu 94-73 i dobili seriju 4-2. Houston se spasio poraza od Clippersa nevjerojatnom četvrtom četvrtinom koju su u Los Angelesu dobili 40-15

Cleveland Cavaliersi prvi su konferencijski finalisti doigravanja NBA lige. Cavsi su pobijedili Bullse u šestoj utakmici u Chicagu 94-73.

Najbolji kod Cavsa bio je Matthew Dellavedova s 19 koševa, LeBron James zabio je 15 koševa uz 11 asistencija. Kod Chicaga najbolji su bili Jimmy Butler s 20 koševa i Derrick Rose koji je zabio 14 koševa.

- Želim da ovi dečki osjete kako je to igrati finale. Zato sam se vratio u Cleveland - rekao je LeBron nakon utakmice.

Houston preokretom do spasa

Houston Rocketski gubili su 13 koševa razlike u zadnjoj četvrtini utakmice protiv Clippersa u Los Angelesu. No Rocketsi su nevjerojatnom predstavom u zadnjih 12 minuta utakmice na kraju slavili 119-107.

- Ponavljali smo jedni drugima: "Nema predaje. Ne odustajemo". I uspjeli smo. Vjerovali smo i pobijedili - rekao je Dwight Howard.

Rocketsi su četvrtu dionicu igre dobili 40-15! James Harden je zabio 23 koša, Dwight Howard je zabio 20 koševa uz 21 skok. Clipperse je vukao Paul s 31 košem, Griffin je zabio 28 koševa.

- Maknuli smo nogu s gasa. Nismo željeli pobjedu kao Houston. I to je to - rekao je utučeni Griffin nakon poraza.