skofun: Kad ti kažeš onda triba popit čašu vina

• Avatar bios2

bios2: Ne mogu vjerovati sta citam.

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 23:03
    • Avatar napoleonovsin77

napoleonovsin77: pisali su da u splitu nitko ne voli reprezntaciju'a pun stadion nije bilo nereda atmosfera super pobjeda 3-0

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 23:12

bios2: Blokiranipopaj@pridruzujem se cestitkama za ovog dvoličnjaka.

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 23:32
    • Avatar Dame Dolla

Dame Dolla: Hahahaha popaj legendo!!

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 00:02

Kone21: Pokazali su ljudi u splitu i okolici sta misle o mamicevoj repki. Jel patite vas tu par ? Ala vam ga je Bruno stavio. Dva dinamova igraca dobila ovacije od 35000 gledatelja. Popaj.bisex os koliko ste normabela popili ovu noc? Hahahahah

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 06:12
    • Avatar čoviksjuga

čoviksjuga: Tko god je sinoć na utakmici vidio u našoj repki dinamovce, hajdukovce, osječane, riječane itd. a ne hrvatske igrače jednostavno nije normalan !

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 08:25

Kone21: Ja sam gledao hrvate a ne dinamovce ili hajdukovce :)

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 16:24
  • Avatar Sl.Brod
    Sl.Brod

I neka netko sada kaže,da nismo jedno SRCE.Idemo Hrvatice i Hrvati,svi zajedno, i puno se toga može promijeniti. Bez svađe......✌✌✌✌✌✌

2 Četvrtak, 10.10.2019. u 22:52
  • Default avatar - Minkem
    Minkem

Disu oni koji su govorili da petkovic nije za reprezentaciju. Da igra samo zato sto nema niko drugi tamo

5 Četvrtak, 10.10.2019. u 22:40
    • Avatar lajh1985

lajh1985: pa nije da ima boljih napadaca u reprezentaciji

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 23:56

čoviksjuga: Svaka čast Bruni na onom golu petom, ali nitko niti riječi za Rebića koji je uzeo loptu na našoj polovici, pretrčao u sprintu 60m, otresao čak dvojicu igrača Mađarske i idealno poslužio Petkovića. Što ti je hrvatski navijač ??

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 08:27

Minkem: Pa rebic nije stalno u kritikama osim da ne igra u svom klubu. zasto bi se o njemu pricalo ?

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 08:32

čoviksjuga: Cijeli tjedan na stotine naslova da Rebić ne bi trebao igrati !? Eto zašto !

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 09:21

Minkem: Pa i nebi trebo igrat jer Dalic se ne drzi do svoje rijeci: onaj ko igra u svom klubu raj ce igrat i kod mene. vlasic i Brekalo su zasluzili da budu u prvih 11 ali nisu. ja samo siguran ...prikaži još! n u to da bi vlasic i Brekalo daleko bolje odigrali od rebica jer brat bratu madjarska nije nikakv protivnik

MateCro

Svaka čast. Sve je bilo savršeno, ali brate mili drugo poluvrijeme teška dosada.

3 Četvrtak, 10.10.2019. u 22:41
  • Avatar edgaralan13
    edgaralan13

Svaka čast, fenomenalna atmosfera na Poljudu, baš čudesna večer za pamćenje!

Četvrtak, 10.10.2019. u 22:56
  • Default avatar - Desnikrilni
    Desnikrilni

Koliko mi je žao Perišića,ali opet vidjelo se na njemu da nije siguran prilikom penala,šteta Rebic super,Petko legenda,Luka kralj 👏👏

1 Četvrtak, 10.10.2019. u 22:51

čoviksjuga: Trebao mu je netko šapnuti jer se iz aviona vidjelo da je prenervozan da jednostavno pukne jako po sredini. Šteta za Ivana. Najpodcjenjeniji a toliko koristan i bitan naš igrač. Uvijek dobar u najvažnijim utakmicama.

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 08:29
  • Avatar gladijator
    gladijator

Pozdravio bi Dalmatinku@, svaka cast na atmosferi!

Četvrtak, 10.10.2019. u 23:10
    napoleonovsin77

govorili su da ce bit neredi.atmosfera nikad veličanstvenija . da se uvijek ovako igralo na poljudu bar 1 put godišnje a ne non stop na maksimiru nikad ne bi došlo do rata izmedu hnsa isplita..

1 Četvrtak, 10.10.2019. u 22:57
    • Default avatar - Prstupak

Prstupak: Da se pita nk jogurt niti ova se ne bi igrala na Poljudu. Da su huligani tj. dioničari hajduka ovo onemogućili digla bi se 4. gardijska na noge i zapalila im zadrugu. Nije problem u nikome već u vodstvu hajduka.

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 04:13
  • Default avatar - Riki_Kiki
    Riki_Kiki

Odlicno zadovoljan igracima, trenerom a i Splitskom atmosferom :) :), pohvale decki!! a sad u Wales po pobjedu..

Četvrtak, 10.10.2019. u 23:00
  • Default avatar - Mila Gojsalić
    Mila Gojsalić

Čestitke od srca dečki! Odlično sve, od fantastične atmosfere na predivnom Poljudu do igre u kojoj su rasturili!

Četvrtak, 10.10.2019. u 23:03
  • Avatar slavonija
    slavonija

Čestitke vatrenima i navijačima..Veličanstvo..Ponos do neba (opet😉)

Četvrtak, 10.10.2019. u 23:31
    gladijator

Dva poluvremena, kao dvije utakmice, naoko isti pristup, ali razlicita kvaliteta i zavrsnica. Atmosfera na stadionu je zasluzila 5 golova. Brzo vodstvo, 3 gola u prvom poluvremenu, u drugom penal i igrac manje kod gostiju. Drugo poluvrijeme je bilo jako ...prikaži još! lose, 0:0 sa Madarima, a imali su igraca manje. Cestitam deckima na zalaganju, nadasve zasluzenoj pobjedi, ali ....drugo poluvrijeme je za upozorenje!

5 Četvrtak, 10.10.2019. u 22:45
    • Default avatar - Deleted user

Deleted user: drugo su odigrali s pol snage.. sta ce se trosit nakon 3-0, kad ih ceka najbitnija utakmica u Walesu za 3 dana

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 22:47

gladijator: Si siguran? Rebic, Vlasic, Kovacic....mi nisu djelovali tako.

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 22:49
    • Default avatar - robicasvor

robicasvor: Ma i bolje nego se potrosili za wales, imali smo rezultat, pa bi i bezveze bilo se tjeran na nkj kaj nije potrebno

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 22:50
    • Avatar Veliki  anti kom

Veliki anti kom: Privodila se utakmica rutinski kraju, odrađeno perfektno bez stresa i umora, tako se to radi ako nisi znao. Ćemu srljanje i umaranje, a čeka nas Wels za 3 dana.

gladijator: Realno , to bi bilo najpametnije. Ali nakon toliko godina u Splitu, pred ovakvom publikom, poslije ojog neugodnog poraza...svi aduti su bili za visoku pobjedu, a cinilo se da ne mozemo probiti Madarski bunker.

Odgovori Četvrtak, 10.10.2019. u 22:58
    Deleted user

Jedvaj od 8 dobivenih lopti 6 krivo dodao ,ko njega stavi u repku !

Četvrtak, 10.10.2019. u 22:50
  • Default avatar - biberrr
    biberrr

Luka pravi vođa ekipe,odigrao na .nivou najboljeg igrača svijeta. Rebić fantastičan,nezaustavljiv,prolazio kroz Mađare kako je htio. Sudjelovao u obje akcije za Petkovićeve golove i izborio penal. Petko zabio u stilu Ibrahimovića,petom iz teške pozicije. Sve je išlo glatko da smo ...prikaži još! mogli i čuvati igrače za Wels.

3 Četvrtak, 10.10.2019. u 23:42

čoviksjuga: Sve točno ! Nevjerovatno koji kre.eni vode onaj Milan kad im Rebić sjedi na klupi.

biberrr: Rebić je strašno napredovao. Bio sam protiv njega na SPu u Brazilu,lopta se odbijala od njega,nije znao uštopati. Ali danas on i štopa i dribla i centrira i dodaje savršeno,fali mu samo malo više preciznosti u završnici. Kod drugog gola ...prikaži još! a je oteo loptu,otresao se pratnje i savršeno pogodio Petkovića,kod trećeg je odigrao savršenu dijagonalu za Perišića koji centrira i Petko zabija. Taj trener Milana sad dobija otkaz,drži top igrača na klupi,a igraju mu šarlatani. Usput,gledam onog Brekala,pa on nije do koljena Rebiću.U onoj kontri pimpla i čeka da Rebić i Vlašić uđu u opsajd. Da je dao odmah loptu imali bi zicer 1 na 1.

Odgovori Petak, 11.10.2019. u 08:43

čoviksjuga: Dobar je Brekalo ali dečko je još jako mlad. I biće još bolji vremenom.

AC.MILAN

ljudi, morate shvatiti da jedino što nas razdvaja i svađa su političari jer dok se mi svađamo, njima nećemo ništa i rade što hoće i zato im je cilju da mrzimo jedni druge

listovača

prvo poluvrijeme, savršeno.Uz rijetko viđena dva poklona vodimo sa 3 : 0. Drugo poluvrijeme ,očeivano loše jer nije bilo potrebe forsirati. Cjelokupni dojam je uprskao Perišić sebičnošću ne dozvolivši izvođenje penala Petkoviću.Zašto mu je to trebalo a i obranjem mu ...prikaži još! mu je penal.Mađari katastrofa u obrani,stekao sam dojam da im je obrana trećeligaška.Publika je bila točno onakva kakva treba biti,pristojna i glasna.

Petak, 11.10.2019. u 07:41