Komentari 51

Čudesni Krama ušao u povijest! Nitko dosad nije zabijao ovoliko

Krama je zabio Arminiji već u petoj minuti utakmice. Ovo mu je četvrto prvenstveno kolo zaredom da je zabio gol, s tim da je Gladbachu zabio dvaput, a protiv Schalkea je podijelio i dvije asistencije

U 33. kolu Bundeslige Arminia je dočekala Hoffenheim, a gosti su poveli već u petoj minuti. Zabio je tko drugi, nego Andrej Kramarić!

POGLEDAJTE VIDEO: Kramino vjenčanje

Andrej Kramarić 01:17

Briljantni Hrvat povukao je kontranapad Hoffenheima, dodao loptu Adamyanu na nekih 30 metara od gola, a ovaj je nastavio trčati prema naprijed. Potom je na 13 metara od gola vratio Krami, golman je već izašao s vrata, a naš golgeter imao je lak posao.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Ipak, Arminia je izjednačila već u 23. minuti na 1-1, a taj je rezultat ostao i do kraja.

Ovo je Kramariću četvrto prvenstveno kolo zaredom da je zabio gol, s tim da je Gladbachu zabio dvaput, a prošlog je tjedna protiv Schalkea podijelio i dvije asistencije.

Arminia Bielefeld - TSG 1899 Hoffenheim

Hrvat je već nekoliko sezona stožerni igrač Hoffenheima, ali ove je sezone već lagano ušao u legendu. Ovaj gol je njegov čak 19. bundesligaški ove godine, a time je ušao u povijest kluba kao igrač Hoffenheimova s najviše bundesligaških golova u sezoni.

S obzirom na to da ima još jedno kolo nakon ove utakmice, mogao bi Krama taj rekord i podebljati..

GER, 1.FBL, Arminia Bielefeld vs TSG 1899 Hoffenheim

Hoffenheim je na sredini tablice te mu utakmica protiv Arminije nema veliki rezultatski značaj, ali domaćin se zato bori za opstanak.