David Beckham napisao je otvoreno pismo suigračima

1

Beckham će propustiti svoj četvrti nastup na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi zbog ozljede Ahilove tetive. Zahvalan je na podršci suigrača

Ozlijeđeni David Beckham (34) otvorenim se pismom zahvalio suigračima u AC Milanu na potpori koju je primio od njih i poželio im sve najbolje.
- Želio bih svim svojim suigračima u AC Milanu poželjeti sreću u nastavku sezone, nadam se da će uspjeti osvojiti naslov prvaka Italije. Također vam se želim zahvaliti na izrazima podrške koje ste mi uputili nakon utakmice protiv Chieva. Nadam se da ću opet dobiti priliku zaigrati s vama i biti dio ovog velebnog kluba - obratio se David Beckham suigračima u Milanu na klupskoj web stranici.
Beckham se ozlijedio u završnim minutama prvenstvenog ogleda Milana i Chieva prošle nedjelje, i to bez kontakta sa suparničkim nogometašem. Zadonio je ozljedu Ahilove tetive, koju je operirao dan kasnije u finskom Turkuu. Zbog ozljede će propustiti svoj četvrti nastup na Svjetskom prvenstvu, a očekuje se da će pauzirati oko šest mjeseci. Beckham je prošle sezone drugi dio odigrao na posudbi u Milanu iz američkog LA Galaxyja, a isti je dogovor bio postignut i za ovu sezonu. Ukupno je u ta dva mandata odigrao 29 utakmica za "rossonere" i postigao dva pogotka.