Komentari 925

Livajina majstorija nedovoljna i za bod: Osijek slavio u Splitu!

5

Marko Livaja još jednom je pokazao kakav je majstor kada je zabio iz nemoguće pozicija za vodstvo Hajduka koje je trajalo ravno dvije minute. A onda je Kalinić presudio utakmicu...

Kakva je ovo utakmica bila. Možemo biti ponosni, sretni i zadovoljni u što se pretvorila Prva HNL. Pregršt prilika, prelijepih poteza i borbe na obje strane terena mogli smo vidjeti danas na Poljudu. Na kraju krajeva, Osijek je slavio sa 2-1 protiv Hajduka, ponajviše zahvaljujući Lovri Kaliniću.

Unatoč bezbroj prilika u prvom poluvremenu, gol nismo vidjeli. Žaper i Mierez promašili su stopostotne prigode za Osijek, dok je tragičar prvog poluvremena za Hajduk bio Mlakar.

Stožer prazni tribine na devet utakmica? Hajduk i Rijeka po Europu pred najviše 1000 ljudi

A onda je nakon nešto više od sat vremena igre Marko Livaja probio desnu stranu i htio ubaciti, ali lopta je s(p)retno završila u mreži Ivušića. Nevjerojatan gol nevjerojatnog majstora.

Split: Dvoboj Hajduka i Lokomotive na Poljudu u 36. kolu Prve HNL

No veselje Splićana nije dugo trajalo. Već nakon dvije minute Jurčević je izjednačio na asistenciju Miereza. VAR soba dugo je pregledavala snimku, a Pajač je pokazao na centar.

Split: HNK Hajduk protiv NK Osijek u 2. kolu Prve HNL

Obje su momčadi krenule po pobjedu, a nju je Osijeku donio Marin Pilj. Ispričavam se, Lovro Kalinić. Golman Hajduka katastrofalno je reagirao na ubačaj Miloša pa Pilj nije imao težak zadatak poslati loptu u mrežu.

Osijek nakon dva kola ima maksimalnih šest bodova, dok Hajduk ni u drugoj ovosezonskoj HNL utakmici nije došao  do pobjede. Momčadi se okreću europskim utakmicama protiv Pogona, odnosno Tobola.

Gustafsson i Bjelica žele tri boda na startu sezone u kojoj obojica imaju šampionske ambicije

Hajduk će prvu ligašku pobjedu tražiti protiv Šibenika, dok će Osijek pokušati nastaviti niz protiv Slaven Belupa.

90+'

Leti, leti, Livajaaaa. Kakva je ovo bila prilika za Hajduk, ali Livaja se nije snašao u ovoj teškoj situaciji, kao ranije u utakmici.

90'

Dramaa se nastavlja. Krovinovićev pokušaj završava u bloku. Hajduk će imati novi korner!