Komentari 165

Dinamo bez problema preko Gorice, spremni za Ferenc u LP

18

Sjajno je Dinamo nadigrao Goricu koja je pokazala da više njena dobra izdanja, više nisu iznenađenja. Namučili su se, ali su na kraju uspjeli srušiti rekord Dominika Livakovića i nakon 536. minuta mu zabiti gol...

Nogometaši Dinama zadržali su stopostotni učinak u prvoj HNL i nakon 3. kola zahvaljujući 3-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Gorice u petak.

Dinamo je poveo sredinom prvog poluvremena sretnim pogotkom Olma čiji je udarac s više od 20 metara u 22. minuti na putu prema vratima dodirnuo obrambenog igrača Gorice, promijenio smjer i prevario Kahlinu. Na 2-0 povisio je Moro u 57. minuti jakim udarcem glavom nakon kornera kojega je izveo Olmo, dok je treći gol za Dinamo postigao Gojak u 83. minuti nakon odlične akcije Gavranovića i Majera.

Poraz Gorice ublažio je Lovrić koji je sjajno oslobodio dvojice domaćih igrača i potom prizemnim udarcem sa 15-ak metara pogodio suprotni kut Livakovića kojemu je to prvi primljeni pogodak ove sezone. Pred 3.000 gledatelja na stadionu u Maksimiru sudio je Zebec iz Cestice.

Vodeći Dinamo ima devet bodova, tri više od drugog Hajduka i treće Rijeke koji imaju po utakmicu manje, dok je Gorica četvrta s četiri boda.