Komentari 42

Dinamo je pobjedom krenuo u pripreme, ozljeda Husejinovića

1

Hrvatski nogometni prvak Dinamo pobjedom je startao u pripreme za novu sezonu. U tradicionalnoj utakmici sa Slavijom u Pleternici Dinamo je pobijedio s lakih 3-0

Nogometaši Dinama slavili su u prvoj pripremnoj utakmici za novu sezonu. Kao i svake godine 'modri' pripreme otvaraju utakmicom u Pleternici protiv trećeligaša NK Slavije.

Ovoga puta Dinamo je pobijedio 3-0, a golove su za osvajača dvostruke krune protekle sezone zabili Božić u 4., Machado u 60. te Matić u 61. minuti.

Zoran Mamić od prve minute na teren je poslao sastav: Eduardo - Pinto, Šimunović, Musa, Barišić - Knežević, Goncalo - Olmo, Ćorić, Fernandes - Božić.

U drugom dijelu krenulo je ovih 11: Ježina - Matel, Goncalo, Taravel, Pivarić - Pamić, Machado - Fintić, Gojak, Husejinović - Matić.

No nakon samo desetak minuta igre iz igre je zbog nove ozljede morao Said Husejinović, no još nema informacija o težini ozljede BiH veznjaka.

A kako Mamiću na pripremama nedostaju napadači jer Henriquez je na Copa Americi, a Radonjić ponovno ozlijeđen, trener je u Pleternicu poveo dva mlada napadača, Ivana Božića i Tina Matića. I obojica su zahvalila golovima.