Komentari 101

Dinamo nikad nije imao manje bodova pet kola prije kraja

Hajduk je na Poljudu pobijedio Dinamo 1-0 u zaostaloj utakmici 9. kola Prve HNL. Jedini gol na utakmici zabio je Nikola Kalinić u 63. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Kopić više nije trener Dinama

Željko Kopić više nije trener Dinama VIDEO

Otkad je lige 10, Dinamo nikad nije imao manje bodova pet kola prije kraja prvenstva. 'Modri' sad imaju 66 bodova, dva više od Osijeka i četiri više od Hajduka.

Bez ove sezone zagrebački je klub u ligi 10 pet kola prije kraja prosječno osvajao 73,6 bodova. Dakle, ove je sezone 7,6 bodova ispod tog prosjeka, objavio je na Twitteru profesor Tomislav Globan.

Otkazom je poraz na Poljudu platio Željko Kopić, a dva i pol sata kasnije aktualni je hrvatski prvak potvrdio da će momčad do kraja sezone voditi bivši hrvatski izbornik Ante Čačić.