Komentari 107

Dinamo objavio tužnu vijest: Šutalu pukla kost, mogao bi biti izvan terena čak i šest mjeseci

3

U večerašnjoj utakmici protiv Šibenika, krivo je doskočio nakon jednog duela i ostao ležati na travi, a Dinamo je nakon utakmice objavio da se radi o teškoj ozljedi s frakturom kosti i rupturama ligamenata gležnja

Kao veliko pojačanje ovog ljeta u Dinamo je stigao Boško Šutalo, 'modri' Atalanti isplatili čak četiri milijuna eura, a trebao je činiti 'neprobojni bedem' ispred Livakovića zajedno s prezimenjakom Josipom.

No, prvo se ozlijedio Josip, a sada i Boško. U večerašnjoj utakmici protiv Šibenika, krivo je stao nakon jednog duela i ostao ležati na travi, a Dinamo je nakon utakmice objavio da se radi o teškoj ozljedi s frakturom kosti i rupturama ligamenata gležnja te da ga čeka operacija, rehabilitacija i dulje izbivanje s terena.

Šibenik i Dinamo sastali se u 7. kolu SuperSport HNL-a

"Boško, želimo ti brz oporavak i što brži povratak na teren! Nema predaje!", objavio je Dinamo na društvenim mrežama.

Šutala je, podsjetimo, u 34. minuti zamijenio Dilaver, a Dinamo je na koncu slavio 2-1 golovima Ivanušeca i Petkovića. Jedini gol za Šibenčane zabio je Mina.