Dinamo otišao  na pripreme u Sloveniju, promatra se Nefči
5

Dobio sam dvije-tri kasete, ići ćemo ih gledati i uživo u Austriju. Pratimo ih cijelo vrijeme i znamo gdje su najopasniji, odnosno tko su najbolji igrači, rekao je Jurčić

Momčad Dinama odradila je jutros posljednji trening uoči odlaska na pripreme u Maribor. Igrači su vježbali na pomoćnom terenu jer se Maksimir 'glanca'.

Radovi na stadionu su u punom jeku. Trening je pratio i izvršni predsjednik Zdravko Mamić, ali na djelu nije mogao vidjeti 'filha' Sammira koji ima problema s tetivama. Kad nema treninga, trener Kruno Jurčić gleda prvog protivnika u kvalifikacijama za Ligu prvaka, azerbajdžanski Nefči.

- Dobio sam dvije-tri kasete,. Ići ćemo ih gledati i uživo u Austriju. Pratimo ih cijelo vrijeme i znamo gdje su najopasniji, odnosno tko su najbolji igrači - rekao je Jurčić.

'Modri' će u Sloveniji biti do 5. srpnja, a tamo će odigrati i tri pripremne utakmica. Dva sigurna protivnika su Ružomberok i Slask Wroclaw.

Popis igrača koji idu na pripreme

Vratari: Ivan Kelava, Filip Lončarić, Oliver Zelenika;

Braniči: Luis Ibanez, Tomislav Barbarić, Domagoj Vida, Tonel, Igor Bišćan, Leandro Cufre, Šime Vrsaljko;

Vezni: Mathias Chago, Adrian Calello, Jerko Leko, Arijan Ademi, Milan Badelj, Mateo Kovačić, Antun Palić, Ivan Tomečak, Sammir, Alispahić, Mario Šitum;

Napadači: Fatos Beqiraj, Jakub Sylvestr, Ivan Krstanović, Ante Rukavina, Andrej Kramarić

Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović izvukao 'modre', Dabro ih propustio šokirati u završnici
NOĆENJE NA VRHU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a mogao je to napraviti i ovaj put da je Dabro kaznio grešku Theophilea. Vidović je zabio pobjednički gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem