Komentari 106

Zoki pogodio sa zamjenama na poluvremenu i vratio se na vrh!

Slaven Belupo je ostavio Dinamo bez gola u prvom poluvremenu, ali Mamić je obavio nekoliko zamjena i potpuno pogodio sa zamjenama. Za vodstvo je zabio Gvardiol, a niz su nastavili Tolić i Gavranović.

Dinamo je pobijedio Slaven Belupo 3-0 u drugoj od tri njihove međusobne ovosezonske utakmice te se tako vratio na vrh HNL-a s jednako bodova kao i Osijek (51), ali uz utakmicu manje.

Dinamo izbacio Krasnodar 04:32

Zoran Mamić odlučio je odmarati igrače u domaćem prvenstvu jer je očito mislio da će lako do pobjede protiv Slavena pa su tako u odnosu na utakmicu protiv Krasnodara na klupi ostali Gvardiol, Jakić i Oršić, dok Ademija, Theophile-Catherinea i Petkovića nije bilo ni u zapisniku  za ovu utakmicu.

POGLEDAJTE SAŽETAK:

No, ništa više od lakih bodova u HNL-u. Zagrebačka momčad nije igrala dobro, a gosti nisu ništa poklonili. Lauritsen je zabio gol koji je poništen iz VAR sobe tako da se na poluvrijeme otišlo bez golova.

Zagreb: GNK Dinamo protiv NK Slaven Belupo u 23. kolu Prve HNL

Mamić je na poluvremenu ubacio Tolića, Gvardiola i Kastratija, a u svlačionici su ostali Majer, Burton i Čabraja.

Gvardiol pokazao zašto vrijedi više od drugih, budi se i Kastrati

I Dinamo je počeo igrati. Već nakon 15 minuta nastavka Gvardiol je izvagao svojeg čuvara i slabijom desnicom zabio gol. Četiri minute nakon vodećeg gola zabio i odlični Tolić koji je unio svježinu u drugom dijelu u redove 'modrih'. Gavranović je u sudačkoj nadoknadi otklonio sve sumnje svojim 14. ovosezonskim golom.

Utakmica je započeta minutom šutnje za preminulog gradonačelnika Grada Zagreba Milana Bandića.

Bandiću je ostala jedna želja: Zagreb mi je dao sve, a ja ću njemu dati nogometni stadion
23. kolo 1.HNL 17.05 sati , Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo
Gvardiol 60' Tolić 65' Gavranović 89'
3 : 0
Slaven Belupo
90+'

KRAAAAJ. Dinamo je slavio 3-0 protiv Slaven Belupa u posljednjoj utakmici 23. kola HNL-a. Iako rezultat ne sugerira to, Dinamo se morao dobro potruditi za pobjedu u ovoj utakmici nakon što na poluvremenu nije bilo golova.

89'

GOOOOL. Gavranović je otklonio sve sumnje i zabio za 3-0. To mu je 6. gol protiv Koprivničana u dresu Dinama.

88'

Ulazimo u posljednjih nekoliko minuta susreta. Po svemu sudeći, Dinamo se vraća na vrh HNL-a s 51 bodom i utakmicom manje od Osijeka.

81'

Slaven se očito pomirio sa porazom jer su i dalje oni koji se brane. 'Modri' moraju izdržati još 10 minuta što ne bi trebao biti preveliki problem protiv nedoraslog gosta iz Koprivnice.

72'

Penal za Dinamo. Loptu si je na bijelu točku Mario Gavranović, ali još čekamo potvrdu iz VAR sobe. Ipak ništa od penala.