Komentari 39

Dinamov protivnik "gazi" sve redom: Bayern maršira ligom

2

Bayern je u posljednjoj utakmici 3. kola njemačkog prvenstva pobijedio Leverkusen 3-0 na Allianz Areni. Thomas Müller zabio je dva gola, Arjen Robben zabio je jedan

Nogometaši Bayerna u posljednjoj su utakmici 3. kola Bundeslige pobijedili Leverkusen 3-0. Momčad Pepa Guardiole nastavila je s uvjerljivim predstavama. Bayer nije imao previše šanse na Allianz Areni, gdje će uskoro igrati i zagrebački Dinamo u Ligi prvaka.

Douglas Costa potvrđuje se kao fenomenalna investicija. Sjurio se Brazilac u 26. minuti po lijevoj strani, ubacio na pet metara i asistirao Mülleru. Isti je igrač zabio iz penala u 60. minuti nakon što je Vidal pao u šesnaestercu.

Konačnih 3-0 postavio je Arjen Robben , također iz penala, nakon što je lopta u ruku pogodila jednog igrača gostujuće momčadi. Robbenu je to bio prvi gol sezone. Bayern je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova i gol-razlikom 10-1.

Bundesliga, 3. kolo:

• Bayern - Bayer 3-0 (Müller 26, 60 (p), Robben 71 (p))
  • Augsburg - Ingolstadt 0-1 (Leckie 63)
  • Darmsttadt - Hoffenheim 0-0
  • Köln - Hamburger 2-1 (Hosiner 76, Modeste 81 (p) / Holtby 47)
  • Mainz - Hannover 3-0 (Muto 15, 29, Malli 47)
  • Stuttgart - Frankfurt 1-4 (Didavi 30 / Hlousek 11 (ag), Castaignos 42, 87, Seferović 69 (p))