Komentari 21

Dortmund opet prvi pratitelj Bayerna: Pobijedili kod Bayera

4

Aktualni prvak Borussija iz Dortmunda pobijedila je u Leverkusenu kod Bayera 3-2 i tako ih preskočila na drugom mjestu ljestvice i postala prvi pratitelj Bayerna

Utakmicama u Nürnbergu i Leverkusenu kompletirano je 20. kolo Bundeslige.

Aktualni prvak Borussija iz Dortmunda pobijedila je 'apotekare' 3-2 i tako ih preskočila na drugom mjestu ljestvice i postala prvi pratitelj Bayerna.

Za goste nije moglo bolje početi. Već u 3. minuti poveli su golom Reusa, a u 9. su imali već 2-0 kada je penal sigurno realizirao Blaszczykowski.

Dortmund je vodstvo imao sve do 58. minute, a onda je Reinartz u razmaku od samo četiri minute zabio dva gola i izjednačio na 2-2.

Slavlje domaćina nije dugo trajalo jer je Lewandowski već u 63. minuti zabio za novo vodstvo Borussije 3-2, što je na kraju bio i konačni rezultat.

U ranijem terminu Nürnberg je pobijedio Mönchengladbach 2-1.

Bundesliga, 20. kolo:

Nürnberg - Borussia Mönchengladbach 2-1 (Simons 4-11m, Pekhart 30 / Herrmann 58)

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2-3 (Reinartz 58, 62 / Reus 3, Blaszczykowski 9, Lewandowski 63)