Komentari 93

'Dragi ljudi, vi niste normalni!' Kaleb oštro o bizarnoj odluci...

Devet minuta prije kraja po dvije minute u napadu Hrvatske dobili su i Dika Mem zbog faula na Veronu Načinoviću, ali i sam Načinović jer je naglasio taj kontakt?! Bivši reprezentativac ispalio je u svom stilu

Pedeset i prva minuta utakmice Hrvatske i Francuske, hrvatski rukometaši idu u napad za izjednačenje kod 28-27 za Francuze u 51. minuti. Luka Cindrić dodaje loptu prema Veronu Načinoviću, povlači ga Dika Mem.

- To je dvije minute isključenja - ispalio je komentator RTL-a Filip Brkić.

Norveški suci Lars Jørum i Håvard Kleven odmah su dojurili i svaki pokazivali po dvije minute, ali odlučili su da ih trebaju dobiti i Načinović, zbog prenaglašene reakcije kod kontakta, i Mem!

Zagreb: Ekipa RTL emisije "Vrijeme je za rukomet" koja će pratiti hrvatsku rukometnu reprezentaciju na Europskom prvenstvu

- Ne znam, šutim i suzdržavam se. Ali kad spustim ručnu ne mogu ništa drugo reći nego: dragi ljudi, vi niste normalni - rekao je sukomentator i bivši reprezentativac Nikša Kaleb.

Spornu situaciju pogledajte OVDJE.

Hrvatska je pokušala bez golmana riješiti tu akciju, izgubila je loptu i primila na prazan gol, pa još jednom u idućem napadu, oba puta nakon pogrešnih dodavanja Luke Cindrića. Hrvatska je na koncu izgubila 34-32 na startu drugog kruga u Kölnu.

- Što nam to vrijedi kad smo igrali dobro, gdje su nam bodovi? Najavljivali smo oštru obranu i da ćemo biti bolji, a izvlačio nas je Kuzmanović za 40-ak posto obrana. Nismo igrali tako oštro, u napadu nismo bili uigrani, gubili lopte šest na pet, gubili smo lopte na prazan gol i nismo znali što odigrati. Zašto kritika, jer smo mogli puno bolje, imali smo ovu Francusku na pladnju bez obzira na pomoć sudaca. Bolji smo nego što smo prikazali, nismo izvukli ono nešto za pobjedu - rekao je Kaleb.