Komentari 52

Dramatične scene: Gvardiolov suigrač uhvatio se za prsa i pao na travnjak! 'Ne mogu disati'

Naslonio se na reklamni pano pa pao na travnjak. Igrači Leipziga zabrinuto su dozivali pomoć, piše Bild. Liječnici su utrčali na travnjak i pomogli Kamplu koji se oporavio i nastavio s utakmicom

Leipzig je u posljednjih mjesec dana zapao u rezultatsku krizu zbog koje je ostao bez prilike da se bori za naslov prvaka. Izmicale su i pozicije koje vode u Ligu prvaka, ali navijači lakše dišu. Leipzig je u subotu u 28. kolu Bundeslige pobijedio Augsburg 3-2 i zasjeo na treću poziciju.

Joško Gvardiol o Sosi: Borna je najzgodniji 00:42

Maier je doveo goste u vodstvo već u petoj minuti, no samo pet minuta kasnije Kevin Kampl je izjednačio. Prilikom gola je nezgodno pao na leđa, a protivnik je pao na njegova prsa. Ustao se i krenuo proslaviti gol sa suigračima, ali došlo mu je slabo. Uhvatio se za leđa pa prsa i rekao da ne može disati.

Video gola pogledajte OVDJE

Slovenac zabrinuo sve

RB Leipzig - FC Augsburg RB Leipzig - FC Augsburg RB Leipzig - FC Augsburg

Naslonio se na reklamni pano pa pao na travnjak. Igrači Leipziga zabrinuto su dozivali pomoć, piše Bild. Liječnici su utrčali na travnjak i pomogli Kamplu koji se, srećom, pridigao nakon nekoliko minuta, došao k sebi i nastavio s utakmicom. Izgledalo je dramatično i zabrinjavajuće, ali je na kraju sve dobro prošlo. Igrao je do 79. minute.

RB Leipzig - FC Augsburg

Leipzig je posao odradio već u prvom dijelu kada je Timo Werner zabio dva gola za 3-1. Augsburg je do kraja susreta uspio tek smanjiti na konačnih 3-2 golom Rubena Vargasa.

Joško Gvardiol odigrao je solidnih 90 minuta, a Leipzig se s trijumfom izjednačio s Union Berlinom na trećem mjestu.