Drpića kupuje Wolfsburg, Nuernberg, Nica ili Betis...

1

Branič njemačkog drugoligaša Karlsruhea Dino Drpić nalazi se na listi želja brojnih europskih klubova. Navodno su za Dinu zagrizli Nica, Betis...

U sjeni brojnih svjetskih transfera jedan hrvatski nogometaš u tišini pregledava, kako francuski mediji tvrde, brojne ponude iz najjačih europskih liga. Football365.fr tako piše da se za Dinu Drpića, braniča njemačkog drugoligaša Karlsruhea, zanima francuska Nica. Internetska stranica piše da bi Hrvat rado Karlsruhe zamijenio boljim klubom iako ima važeći ugovor do 2012. godine. No isti portal navodno ima informaciju da su za Drpića zainteresirani i bundesligaši Nuernberg, Wolfsburg, ali i Betis iz španjolske Primere.

Komentari 4

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO 24sata na Dinamovom noćnom slavlju: BBB iznenadili igrače, Ristovski pjevao s njima
LUDNICA U ZAGREBU

Nekoliko stotina navijača dočekalo je 'plave' na Maksimiru nakon pobjede Dinama nad Rijekom u derbiju. Tamo su pjevali i slavili, a cijela fešta nije predugo trajala, ipak je već bilo debelo iza jedan sat ujutro...