Komentari 13

Duvnjak otkrio što ga i dalje proganja: Uništili su mi snove!

2

Bez obzira na sve ove utakmice ranije, taj dugi niz godina polufinala i finala, mislim da će mi ta utakmica ostati zauvijek u sjećanju, priča Duvnjak o porazu od Španjolaca u finalu EP-a 2020.

U klupskoj karijeri dvaput je osvojio Ligu prvaka i došao na europski vrh, ali s reprezentacijom je uvijek ostao "kratak". Domagoj Duvnjak (35) jedan je od najboljih rukometaša svih vremena, a njegovu su karijeru, uz sve uspjehe, obilježili i porazi od Francuske, zbog kojih je Hrvatska ostala uskraćena za nekoliko medalja, ali i onih "ljepšeg sjaja". No, i Španjolci nam ostaju u bolnom sjećanju...

Kapetan hrvatske reprezentacije otvorio se u razgovoru za EHF (krovna kuća europskog rukometa) u okviru serijala "Zlatni snovi" (eng. Golden dreams) i priznao koliko mu je teško pao poraz u finalu Europskog prvenstva 2020.

Hrvatski rukometaši godinama nisu bili ovako dobri! Zato je lov na europsku medalju - realnost

Ta će mi utakmica zauvijek ostati u sjećanju

- Bez obzira na sve ove utakmice ranije, taj dugi niz godina polufinala i finala, mislim da će mi ta utakmica ostati zauvijek u sjećanju - priča Duvnjak o porazu od Španjolaca u finalu EP-a 2020.

- Ja i dandanas nekad legnem u krevet prije spavanja i vrati mi se film o utakmici. Dandanas...

London: Olimpijske igre 2012, rukomet polufinale, Francuska - Hrvatska

Španjolci su nam stali na put te nesretne 2020., ali Francuzi su ti koji su nam zadali najbolnije poraze. U Hrvatskoj vjerojatno nema čovjeka koji ne zna tko je Thierry Omeyer.