Komentari 11

Elche ostaje na dnu Primere, Pašaliću 34 minute na Riazoru

1

U posljednjem susretu 15. kola Primere Deportivo je na svojem stadionu pobijedio Elche s 1-0 u derbiju začelja. Mario Pašalić ušao je u igru u 56. minuti za goste

Elche već šest utakmica ne zna za pobjedu, ali da je izvukao bolji rezultat u gostima kod Deportiva, odlijepio bi se s dna ljestvice. Domaći to nisu dopustili, pobjedom 1-0 pobrinuli su se da klub Marija Pašalića s deset bodova iz 15 utakmica ostane na začelju.

Jedini gol zabio je Luis Farina u 22. minuti, za prvu pobjedu Deportiva još od 19. listopada i susreta protiv Valencije. Pašalić je ušao u igru u 56. minuti umjesto Josea Angela, no ni on nije uspio spriječiti deveti poraz Elchea u Primeri.

Deportivo je s 13 bodova izašao iz zone ispadanja, tamo su sad Cordoba (11), Almeria (10) i Elche (10). Pašalićevi sljedećeg vikenda dočekuju Malagu.