Komentari 33

Engleske tribine opet su u krvi, Bilić se čudi: Pa što se događa?

25

Počelo je ispred stadiona, nastavilo se na tribinama novog West Hamovog stadiona. Navijači su se gađali stolicama, a Bilić i Conte osudili su divljake koji se nazivaju navijačima

Ova utakmica zaslužuje da se o njoj priča, rekao je Slaven Bilić nakon što je s West Hamom srušio Chelsea u Liga kupu.

No priča se i o krvavim neredima na tribinama i oko stadiona.

Počelo je uoči utakmice, a nastavilo se u prvim minutama dvoboja. Navijači West Hama i Chelseaja gađali su se stolicama, kovanicama i raznim predmetima, bilo je i krvavih glava, a engleski mediji zabrinuti su zbog sigurnosnih propusta na olimpijskom stadionu na koji se West Ham preselio nakon Upton Parku.

Interventna policija razdvojila je dvije skupine, a engleski mediji pišu kako dio krivice snosi redarska služba koja je reagirala panično te organizator jer velik dio navijača zakasnio je na utakmicu zbog gužvi na ulazima.

Bilić: Ovo je neprihvatljivo

Slaven Bilić osudio je nerede.

- Vidio sam da se nešto događa, ali bio sam koncentriran na utakmicu. Ne znam što se točno dogodilo, ali što god bilo, mi smo kao klub i momčad protiv toga - rekao je Slaven Bilić i dodao:

- Neprihvatljivo je da se ovako nešto događa u Engleskoj.

"Pitanje je vremena kad će netko poginuti"

Antonio Conte nije previše gledao prema tribinama.

- Moram biti iskren, gledao sam teren. Ne volim takve situacije. Prava atmosfera je jako bitna i u Engleskoj smo navikli na sjajnu atmosferu na utakmicama - dodao je trener Chelseaja.

- Bilo je kao u sedamdesetim godinama prošlog stoljeća. Letjele su stolice, kovanice... Noćna mora. Pitanje je vremena kad će netko poginuti - rekao je BBC-u navijač Chelseaja nakon utakmice.

West Ham v Chelsea EFL Cup West Ham United v Chelsea - EFL Cup - Round of 16 - London Stadium West Ham United v Chelsea - EFL Cup - Round of 16 - London Stadium