Komentari 9

Engleski mediji: Modrić i Lennon najgori u Spursima

3

Nogometni portal Goal.com ocijenio je nastup Luke Modrića protiv Middlesbrougha lošom peticom, koju je dobio još sam jedan igrač

Ono što je pokazao na terenu u ovoj utakmici ne opravdava velik novac uložen u njegovo dovođenje. Nije uspio apsolutno ničime pridonijeti igri Tottenhama, o igri Luke Modrića piše Goal.com. Juande Ramos je Modrića postavio na poziciju zadnjeg veznog, u paru s Jenasom, što očito nije idealno rješenje. Luka se uglavnom bavio defenzivnim zadacima, a naprijed je odlazi samo slučajno. U tome vjerojatno leži razlog što je u svom službenom debiju bio vrlo neuvjerljiv.
Bivši Dinamov kapetan dobio je ocjenu 5 za ono što je prikazao. Samo je još Aaron Lennon, s kojim je Luka najviše i kombinirao, dobio tu nisku ocjenu. Assoue-Ekotto je zaradio 5.5, Dawson, Zokora, Jenas, Gomes, Bale, Bent i Giovani su dobili 6, Berbatov i O'Hara 6.5, a čak 7.5 dobili su David Bentley i Jonathan Woodgate.
"Bio je najopasniji igrač Spursa, zamalo je i zabio gol nakon dobrog dodavanja Jenasa", piše Goal.com u opisu Bentleyjeve igre.
Najbolje ocjene na utakmici dobili su strijelci Mido i Wheater, ali i Stuart Downing. Njima su pripale odlične 'osmice'.