Komentari 37

Ostale utakmice: Visoko slavlje Bilićevog Bešiktaša u Beogradu

4

Visoku pobjedu ostvario je bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić koji je s klupe predvodio turski Bešiktaš do uvjerljivog 4-0 slavlja nad Partizanom u Beogradu...

Odigrane su 23 utakmice trećeg kola Europske lige. Hrvatski predstavnici ostvarili su polovičan uspjeh. Rijeka je ostvarila svoju prvu pobjedu svladavši Feyenoord 3-1, dok se Dinamo neslavno proveo na gostovanju u Salzburgu gdje je izgubio 2-4.

Izdvajamo i visoku pobjedu Wolfsburga kod Krasnodara 4-2, a u prvom golu 'vukova' sudjelovao je i hrvatski reprezentativac Ivica Olić.

Visoku pobjedu ostvario je i bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić koji je s klupe predvodio turski Bešiktaš do 4-0 slavlja nad Partizanom u Beogradu.