Komentari 82

Evo zašto je Jović isključio Bulu! Prijetio sucima i psovao: 'Napit ću ti se krvi i pronaći te kad-tad'

Susret je obilježio incident s kraja prvog poluvremena kada glavni sudac Fran Jović nije svirao penal za Osijek. Odluka je izazvala žestoku reakciju osječke klupe nakon čega je Jović isključio Ninu Bulu

Osijek je slavio protiv Rijeke 1-0 u velikom derbiju 23. kola autogolom Čestića u posljednjim trenucima susreta. Veliku pobjedu kojom su Osječani preskočili Hajduk na drugom mjestu HNL-a Nenad Bjelica, stožer i igrači proslavili su u veselom ozračju nakon susreta.

POGLEDAJTE VIDEO:

Dino Mataković napisao himnu Osijeka VIDEO

Iz svlačionice u Gradskom vrtu stigle su sjajne scene u kojima Bjelica predvodi najvijanje, a igrači se uz pjesmu časte pizzom.

VIDEO Ludnica u Osijeku! Bjelica iz petnih žila poveo pjesmu, uz pizzu se orilo: 'Osijek, aleeee'

No, susret je obilježio incident s kraja prvog poluvremena kada je glavni sudac Fran Jović isključio Bjeličina pomoćnika Ninu Bulu. Dogodila se sporna situacija u kaznenom prostoru Rijeke kada je Krešić u skoku s Caktašem loptu dirao rukom.

Jović je na sugestiju sudaca iz VAR sobe  situaciju otišao pogledati na zaslon. Odlučio je da materijala za najstrožu kaznu nema, to jest da je lopta Krešića pogodila u rame.

Osijek: Osijek protiv Rijeke u 23. kolu Prve HNL

To je izazvalo žestoku reakciju osječke klupe nakon čega je Jović pojurio do aut linije i pokazao izravni crveni karton Bjeličinu pomoćniku. A službeni zapisnik otkrio je zbog čega je glavni sudac iz Zagreba točno isključio Bulu.

- Je**em vam mater u p***u - rekao je Bule u prvoj reakciji, a onda u afektu zaprijetio četvrtom sucu Marku Cestariću:

- Tebi ću se krvi napiti.

Zagreb: Zagrijavanje uoči početka utakmice Hrvatski Dragovoljac - Osijek

Nekoliko minuta nakon isključenja, Jović je svirao kraj prvog poluvremena, a upravo je u tunelu tijekom stanke između dva dijela Bule ponovno prišao Cestariću.

- Naći ću te kad-tad - rekao je Bule četvrtom sucu.

Jović je također u zapisnik unio da je Bjeličin pomoćnik tijekom drugog poluvremena "dolazio iza južnog gola odakle je davao upute igračima."