Komentari 20

Finale prije finala LP: Evo gdje gledati okršaj Real - Man. City

Prema prikazanoj formi, ali i predstavama tijekom cijele sezone, 'građani' su favoriti za prolaz dalje, pa i za pobjedu na Santiago Bernabeuu. Modrića očekujemo od prve minute

Momčad koja iz ovog polufinala izađe kao pobjednik, bit će veliki favorit u finalu u Istanbulu. Upravo je zato okršaj Real Madrida i Manchester Cityja finale prije finala Lige prvaka.

POGLEDAJTE VIDEO:

luka modrić videoporuka dinamo 01:32

Prema prikazanoj formi, ali i predstavama tijekom cijele sezone, 'građani' su favoriti za prolaz dalje, pa i za pobjedu na Santiago Bernabeuu. No, engleska momčad još uvijek se dobro sjeća prizora od prije godinu dana.

I tad je City bio favorit, imao sve u svojim rukama, a onda je zadnjim minutama uzvrata Rodrygo s dva gola odveo utakmicu u produžetke, a tamo je Karim Benzema prvo izborio, pa zabio iz penala. 'Kraljevi' su na koncu otišli do kraja, a Pep Guardiola je po tko zna koji put zapeo na pretposljednjoj stepenici u najelitnijem klupskom nogometnom natjecanju.

Real Madrid nakon 90-te minute napravio povijesni preokret: Pobijedili M. City s 3:1

- Bili bismo glupi da ih ne poštujemo, ali imamo cilj, znamo da smo prošle godine izgubili. Ove godine to želimo odraditi na drugačiji način - kazao je Bernardo Silva na presici uoči utakmice, pa ustvrdio da Real ne bi osvojio ništa da nije imao Modrića, Kroosa, Viniciusa i Benzemu.

Zvijezda Cityja: Da Real nema Modrića, ne bi ništa osvojio...
Trener Reala objasnio: 'Tko će igrati? Bit će to Modrić i ostali'

Modrić će igrati protiv Manchester Cityja

Luku Modrića očekujemo od prve minute. Hrvatski maestro propustio je ligaške okršaje s Almerijom i Real Sociedadom, prije nego što se vratio za finale Kupa kralja i igrao desetak minuta u osvajanju 23. trofeja kao igrač 'kraljevskog kluba'.

- Modrić može igrati bez problema. Igrat će - kazao je Carlo Ancelotti i razveselio navijače Reala.

Gdje gledati Real - Manchester City?

Utakmicu s početkom u 21 sat možete gledati na ArenaSport 1 kanalu, koji je inače dostupan u osnovnom paketu HT-a i A1.