Komentari 62

Finale rukometnog Eura: Hrvatska osvojila srebro!

5

Hrvatska rukometna reprezentacija u finalu Eura igra protiv Francuske. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 12-12 iako su naši bili dosta bolji

Počelo je. Obrana Omeyera, pa Alilovića, a onda Vori za vodstvo! Sorhaindo je izjednačio. Balić zabija za 2-1. Guigou je promašio s krila! Čupić je ostao sam, ali je pogodio stativu. Alilović brani sedmerac Joliju! Guigou je zabio za 2-2 u sedmoj minuti. Čupić je promašio sedmerac. Alilović brani 'zicer' s crte, golmani su fantastični. Zrnić je zabio sedmerac, Hrvatska igra odličnih uvodnih devet minuta. Kontra Štrleka i gol! Bosquet je smanjio prednost. Fenomenalna asistencija Balića za crtu i Zrnića! Busquet drugi gol zaredom. Opet asist Balića za Kopljara i gol! Dvije minute isključenja Voriju. Guigou iz sumnjivog sedmerca. Zrnić je promašio čistu šansu, a onda je Karabatić 'zakucao' pod gredu. Kompletni smo. Omeyer brani Vukoviću. Karabatić radi faul u napadu. Odličan prolaz Vukovića i gol Omeyeru kroz noge. Fernandez je izjednačio. Suci nam uzimaju loptu, dvaput brani Alilović, ali je sedmerac koji je promašio Guigou! 19. minuta, Duvnjaku blokira Dinart. Abalo je promašio cijeli gol. Buntić je u igri. Štrlek krade loptu i realizira kontru za novo vodstvo. Sorhaindo pogađa gredu s crte, Ali je začarao gol i zasluženo mu skandiraju. Mirko opet brani, Abalou, peta obrana! Kakav prolaz Duvnjaka i gol! Dva razlike je u 23. minuti. Francuzi bez gola šest minuta. Sorhaindo je smanjio, a Buntiću dvije minuta. Ušao je Narcisse. Balić ima marker. Alilović je uletio s klupe i zaustavio gol u prazna vrata!! Karabatić je dobio dvije minute, suci su nam pomogli u ovoj akciji. Žuti je dobio Onesta. Zrnić je zabio sedmerc Omeyeru kroz noge. Guigou je smanjio s igračem manje. Vori je pogodio! Omeyer brani Vukoviću s crte. Duvnjak za tri razlike! Dvije minute do kraja poluvremena. Karabatić je zabio dvaput u nizu pa Narcisse. Duvnjak u gredu i završilo je poluvrijeme. Počelo je drugo poluvrijeme. Obrana Mirka pa gol Duvnjaka! Obrana Mirka, ali se odbila do Fernandeza koji je pogodio mrežu. Tri napada Francuza zaredom. Štrlek nije realizrao kontru. 34. minuta, Karabatić za prvo vodstvo Francuske. Buntiću je obranio Omeyer. Narcisse za dva razlike, a u slijedećem napadu je dobio dvije minute. Baliću nisu sudili čisti sedmerac Baliću, a gol je zabio Abalo i još jedan. Franuzi rade seriju 8-1 u samo 10. minuta. Obrana Omeyera Zrniću. Konačno, Balić! Joli je zabio sedmerac. Opet Balić za minus tri u 40. minuti. Obranili smo se, a Duvnjak se sudario s dvojicom. Karabatiću drugo isključenje. Omeyer brani sedmerac Čupiću. Ali je slijedeći zabio Zrnić. Kakav promašaj Narcissea, sva sreća! Omeyer je nevjerojatan, brani Zrniću sedmerac! Alilović brani! 46. minuta je, Abalo za tri razlike. Zrnić konačno sa sedam metara! A zatim i Balić!!!!! Crveni Mataji! Trebao je dobit Gojun jer je udario Karabatića u lice, no suci su krivo vidjeli. Alilović brani no svaka se lopta njima odbija, a onda je Abalo zabio. Duvnjak je promašio pa zabio Karabatić. Gubimo četiri razlike, imamo napad, a Červar je izvadio Balića!! Naravno lopta je završila u autu. Faul Ostertaga u napadu, a Buntić je svejedno dobio dvije minute jer je držao igrača. Vuković za tri razlike sedam minuta do kraja. Narcisse opet. Zrnić je pogodio sedmerac. Omeyer brani Lacu, nevjerojatno. Četiri minute do kraja. Time out Francuska. Iz 'svlačionice' Karabatić. Lacu opet brani Omeyer. Gille za pet razlike. Zrnić je smanjio sa sedam metara. Gotovo je. Francuska je prvak drugi put u povijesti! Francuska je zaokružila sve titule, aktualni su svjetski, olimpijski, a sad i europski prvaci!