Komentari 3

Brekalo ozlijedio glavu! Liječnici mu rekli da može nastaviti, on osjetio vrtoglavicu i izašao...

Atalanta je povela u 37. minuti nakon lijepog prodora Danca Maehlea koji je zabio za 1-0. No, Fiorentina je izjednačila početkom drugog poluvremena iz penala. Pašalić nije konkurirao za susret

U posljednjem susretu 30. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, nogometaši Fiorentine i Atalante odigrali su 1-1, a u drugom poluvremenu utakmice ozlijedio se povremeni hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Naime, napadač Fiorentine nezgodno je pao nakon zračnog duela i udario glavom od travnjak. Liječnička služba 'viola' kazala mu je da može nastaviti igru, no Brekalo je uskoro osjetio vrtoglavicu i napustio igru.

Atalanta je, inače, povela u 37. minuti nakon lijepog prodora Danca Maehlea koji je zabio za 1-0. No, Fiorentina je izjednačila početkom drugog poluvremena kada je dosuđen dvojbeni jedanaesterac uslijed, navodnog, igranja rukom Toloija. S bijele točke je miran bio Arthur Cabral koji je zabio za konačnih 1-1. Do kraja je Fiorentina bila bliže osvajanju preostala dva boda, ali je propustila dvije vrlo dobre prilike.

Atalanta je ostala na šestoj poziciji na ljestvici, dok je Fiorentina deveta.

VIDEO Mourinhova Roma čvrsto drži LP, Sassuolo šokirao Juve
Inter odmarao igrače za Ligu prvaka pa izgubio od Monze

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo u igru je za Fiorentinu ušao početkom drugog poluvremena, ali je zbog ozljede glave morao napustiti igru već u 64. minuti. Na drugoj strani Mario Pašalić nije konkurirao za Atalantu u ovom susretu.