Francuska: Lyon za osam minuta okrenuo 0-2

1

Da je pobijedio doma, Valenciennes bi dijelio prvo mjesto s iznenađenjam prvenstva Nancyjem, koji ima 16 bodova iz šest utakmica

Hrvatski reprezentativac Jerko Leko odigrao je cijelu utakmicu u porazu Monaca u Bordeauxu i po običaju dobio žuti karton. No barem je sada izvjesno da će Leko biti spreman za akciju reprezentacije sljedećega tjedna. Nancy nastavlja svoj pohod. Pet pobjeda i remi u šest kola dovoljni su za vrh tablice. Tamo gdje je prošlih godina bio Lyon, koji je 0-2 na Gerlandu okrenuo na 3-2 i uzeo bodove Le Mansu. REZULTATI UTAKMICA 7. KOLA: Bordeaux - Monaco 2-1 (Chamakh '61, Wendel '75 / Nene '90) Toulouse - Auxerre 2-0 (Elmander '68, Sissoko '90) Valenciennes - Metz 0-0 Rennes - Lille 2-2 (Leroy '49, Didot '55 / Franquart '20, Bastos '76) Strasbourg - Lorient 0-0 Caen - Sochaux 2-2 (Eluchans '34, Proment '65 / Ndaw '60, Birsa '73-11m) Nancy - Saint-Etienne 2-0 (Kim '12, Fortune '85) Lyon - Le Mans 3-2 (Govou '71, Benzema '75, Baroš '78 / Sessegnon '43, '55) Nedjelja: Paris SG - Marseille Nice - Lens