Komentari 18

VIDEO Gol za 16 sekundi: Marin zabio 4. najbrži gol ikad u HNL-u

Nedugo nakon što je lopta krenula s centra, grlili su se Šibenčani i slavili odličnu kombinaciju Ivana Delića i Antonija Marina, dok je golman Slaven Belupa Ivan Šušak morao po loptu u mrežu

Edin Šaranović za 10 sekundi, Mato Jajalo za 12 sekundi, a na trećem mjestu s golom za 15 sekundi u HNL-su su Igor Mostarlić, Jean Kouassi, a na četvrtom Josip Golubar za 16 sekundi i - Antonio Marin (21)! Krilni napadač Dinama na posudbi u Šibeniku nastavio je s odličnim igrama u dresu momadi sa Šubićevca, a sve je okrunio brzim golom.

Lopta je krenula s centra, a Ivan Sušak prije utakmice vjerojatno nije ni na pameti imao da će tako brzo morati po loptu u mrežu. Ivan Delić je odlično iskoristio malo prostora na lijevoj strani i zatim jako dobro uposlio Antonija Marina koji je krasno prebacio golmana 'farmaceuta' za rano vodstvo na stadionu 'Ivan Kušek-Apaš'.

Slaven Belupo i Šibenik sastali se u 22. kolu HT Prve lige

Proslavili su to Šibenčani, dok Zoran Zekić na klupi Koprivničana nije mogao vjerovati što se dogodilo, ali uspjeli su se 'farmaceuti' oporaviti do poluvremena oporaviti golom Alena Grgića u 17. minuti te je na odmoru bilo 1-1.

Marin odlično igra u narančastom dresu, a odlaskom Marina Jakoliša put Francuske još je više dobio priliku prometnuti se u 'prvu violinu' Šibenčana. Tako se može nametnuti i treneru Željku Kopiću za 'modri' dres iduće sezone, ali rano je pričati o tome. Susret je na kraju završio rezultatom s poluvremena, 1-1.