Komentari 54

Golden State u finalu Zapada. Toronto na korak do povijesti

4

Golden State Warriorsi pobijedili su Portland i s 4-1 izborili finale konferencije. Toronto je slavio protiv Miamija 99-91 te je poveo 3-2 u polufinalu

Košarkaši Golden Statea svladali su na svom parketu Portland 125-121 te s 4-1 u pobjedama izborili mjesto u konferencijskom finalu NBA doigravanja, dok su Toronto Raptorsi kao domaćini 99-91 pobijedili Miami i došli do prednosti 3-2 u njihovoj polufinalnoj seriji u Istočnoj konferenciji.

Curry i "ratnici" čekaju Spurse ili Oklahomu

Steph Curry zabio je 29 koševa uz 11 asistencija i pet skokova, a najbolji kod Golden Statea bio je Klay Thompson koji je zabio 33 koša. Damian Lillard zabio je 28 za Portland. Golden State u finalu Zapada igra s boljim iz susreta San Antonio Spursa i Okhlahoma City Thundera.

Torontu treba još jedna pobjeda za finale

DeMar Derozan zabio je 34 koša, a Kyle Lowry 25 za pobjedu Toronta protiv Miamija 99-91. Raptorsi vode 3-2 protiv Miamija i samo jedna pobjeda dijeli ih od prvog finala konfernecije u povijesti kluba.