5

Nakon izgradnje kompleksa, ondje bi se trebala vratiti i NK Rijeka. Koja je na tom stadionu pobijedila Real Madrid, remizirala s Juventusom i Sevillom, svladala Feyenoord...

Godinama, još od 2015. kada je klub preselio na novi stadion na Rujevici, dio navijača proziva Damira Miškovića da ih je prevario. Jer obećao je da će Rujevica biti samo privremeni dom kluba, dok se uredi kultnu Kantridu.

Anton Krešić VIDEO

Tražio je Rijekin predsjednik sve ove godine ulagače, dok je Kantrida postala dom nogometašima Opatije, a povremeno je ugostila nheku revijalnu utakmicu NK Rijeke. Na kojoj je Armada podsjećala na stare dane pod kultnim stijenama.

Sad se napokon nešto oko Kantride pokrenulo! Naime, u utorak 5. prosinca od 17 sati u salonu Grada Rijeke održat će se prezentacija projektnog koncepta multifunkcionalnog kompleksa Stadiona Kantrida.

Kantrida Kantrida

Kantrida

Projekt će predstaviti gradonačelnik Marko Filipović, župan Primorsko-goranske županije Zlatko Komadina, potpredsjednik Vlade RH Oleg Butković, kao i Damir Mišković te Siniša Zdjelar iz ZDL arhitekta.

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović za 53 sekunde u drugom poluvremenu zabio golčinu!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Vidović je zabio sjajan gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem