Komentari 5

Guardiola: Agüero je dobar, ali moj Messi je najbolji

1

Leo Messi je u prvih mjesec dana sezone zabio četiri gola u španjolskom prvenstvu i dva u Ligi prvaka, a Agüerov je učinak obrnut

Pred večerašnji veliki derbi Barcelone i Atletico Madrida, katalonski je trener Josep Guardiola pohvalio protivničkog aduta Sergija Agüera, ali je ipak prednost dao svom mezimcu, Leu Messiju.
- Iako priznajem da je Agüero jako dobar, za mene je Leo bolji. To ne znači da nećemo obratiti pozornost na Agüera, ali najbolji igrač nalazi se u našim redovima - rekao je Guardiola.
Mladi je trener upozorio i Messija na izvjesnu opasnost:
- Rekao sam mu da ne pokušava dobiti utakmicu sam, jer će najbolji pojedinac biti onaj čija momčad ostvari pobjedu.
Messi je u prvih mjesec dana sezone zabio četiri gola u prvenstvu i dva u Ligi prvaka – oba protiv Srninog Šahtara u Donjecku.
Agüerov je učinak obrnut: dva gola u Primeri i četiri u Ligi prvaka, uključujući pretkolo protiv Schalkea.
Susret Barcelone i Atletica na Nou Campu počinje u 22:00 sata.