Komentari 50

Guardiola: Nismo bili dobri, no imamo šest dana za pripremu

1

Tek smo na pola puta, a protiv sebe imamo jednu od najboljih momčadi u povijesti Bayerna, rekao je sjajni trener Porta Julen Lopetegui koji je srušio Bayern 3-1

U Ligi prvaka morate biti gotovo savršeni da biste pobijedili. Mi nismo bili dobri i platili smo to, no sada imamo šest dana za pripremu druge utakmice, rekao je razočarani Pep Guardiola.

Njegov okrnjeni Bayern stradao je jučer na gostovanju kod Porta (3-1) i u uzvratu Bavarcima treba minimalno 2-0 da bi izborili polufinale.

- Nakon 10 minuta već smo gubili 2-0 što očigledno nije bilo dobro za nas. No, ponavljam, imamo šest dana za pripremu, trenirat ćemo i pokušati biti bolji u uzvratnoj utakmici. Naravno da je gol Thiaga važan, no nikako nije odlučujući - rekao je Guardiola te dodao kako ga nije iznenadio sjajan početak utakmice Portugalaca.

- Ne, nisu nas iznenadili na samom početku. Znao sam da ćemo protiv sebe imati jako dobru momčad, znali smo da imaju sjajan napad.

Lopetegui: Pobijedili smo najbolju momčad po posjedu lopte

Protiv Bayerna je uvijek jako teško igrati, no sjajno smo otvorili utakmicu protiv najbolje momčadi na svijetu kada se gleda posjed lopte, rekao je trener Porta Julen Lopetegui.

Svjestan je kako ništa još nije odlučeno.

- Bit će nam jako teško u Münchenu, a nećemo moći računati ni na dva važna igrača, Danila i Sandra. Tek smo na pola puta, a protiv sebe imamo jednu od najboljih momčadi u povijesti Bayerna.