Komentari 519

Hajduk pobijedio i treću u nizu: 'Bili' srušili Slaven na Poljudu!

6

Hajduk je nakon slavlja protiv Šibenika i Gorice upisao novu pobjedu te se sada može reći da onaj poraz od Tobola nije bio 'za zlo'. Ovako možda može napraviti nešto u prvenstvu...

Hajduk je u 5. kolu Prve HNL na Poljudu slavio protiv Slaven Belupa s 2-0 i tako upisao treću uzastopnu pobjedu!

Bila je jednosmjerna ulica od samog početka ulice gdje je Hajduk stvarao šanse pred golom Čovića, dok su gosti samo gledali kako ne primiti gol.

Mesijevski prodor i gol Sahitija riješili su Hajduka svih briga...

I uspijevali su do 35. minute kada je Sahiti odlučio uzeti stvar u svoje ruke i sjajnim solo prodorom zabio za vodstvo. Tek je 5. kolo, a već imamo gol koji će zasigurno konkurirati za najljepši u ovoj sezoni.

Utakmica 5. kola između Hajduka i Slaven Belupa na Poljudu

Konačni rezultat postavio je Marko Livaja u 48. minuti nakon što je njegov udarac nakon slobodnjaka zakačio nekoga u bloku i prevario Čovića. VAR je pregladavao snimku, ali zaključio je da je sve regularno.

Hajduk je tako nakon slavlja protiv Šibenika i Gorice upisao novu pobjedu te se sada može reći da onaj poraz od Tobola nije bio 'za zlo'. Ovako, bez 'europskog pritiska' mogu pokušati osvojiti naslov hrvatskog prvaka kojim su se posljednji put okitili 2005.

Sortiranje događaja

Imao je Hajduk još nekoliko prilika na samom kraju susreta, ali nisu zabili. Ali, nije bilo ni potrebno jer utakmica je gotova!

90'

Bebek je produžio utakmicu za četiri minute!

88'

Hajduk je definitivno zatvorio utakmicu. Izlazi Marko Livaja uz zasluženi pljesak.

79'

Uhhh, dobar pokušaj Mlakara. Slovenac je gađao suprotne rašlje s ruba šesnaesterca, ali lopta je prohujala uz stativu.

75'

Hajdukovci su se malo ispuhali. Sada su se povukli i žele mirno privesti utakmicu kraju. Može li Slaven do gola?