Komentari 52

Hajduk sjajno završio pripreme u Turskoj, dobili RB Salzburg!

1

U posljednjoj, šestoj, pripremnoj utakmici u turskom Beleku Hajduk je pobijedio aktualnog prvaka Austrije i trenutno drugoplasiranog u tamošnjem prvenstvu s 2-1!

U ponedjeljak je Hajduk neugodno iznenadio, izgubili su od austrijskog drugoligaša, ali već danas su se iskupili. Pobijedili su Red Bull Salzburg!

U posljednjoj, šestoj, pripremnoj utakmici u Turskoj pobijedili su aktualnog prvaka Austrije i trenutno drugoplasiranog u tamošnjem prvenstvu s 2-1!

Već u 8. minuti Maglica je ukrao loptu, odigrao dupli pas s Andrijaševićem pa dodao Vukoviću, koji je zabio sa šest metara.

Samo šest minuta kasnije Red Bull je izjednačio. Gol je dao Soriano, bivši igrač Barcelone, udarcem s nekih 18 metara.

Odlučujući gol zabio je Matej Jonjić 10 minuta prije kraja. Stojanović je ubacio, a Jonjić je glavom naciljao malu mrežu.

Druga je to pobjeda 'bilih' na pripremama, ali posebno je vrijedna jer je protivnik iznimno renomiran.

U subotu će igrati na turniru Andrija Anković u Gabeli, na kojem neće moći igrati čak 16 igrača pozvanih u razne reprezentacije.