Komentari 34

Hajdukovci provocirali navijače Dinama, oni ih gađali grudama. Umalo je stradao i trener Leko

Radnici su očistili sav snijeg s maksimirskog terena, ali ne i tribina pa su domaći navijači gađali hajdukovce još na zagrijavanju i prije početka utakmice

Utakmica Dinama i Hajduka na Maksimiru imala je pravu zimsku kulisu, a domaći navijači iskoristili su snijeg s tribina i gađali gostujuće igrače još na zagrijavanju.

POGLEDAJTE VIDEO: Snijeg i u Gradskom vrtu

Osijek: Gradski vrt zameten snijegom 01:47

Letjele su grude sa zapadne tribine, šesnaesterac ih je bio pun, a nova runda uslijedila je netom prije početka utakmice.

Zagrijavanje igrača Hajduka uoči sraza s Dinamom na Maksimiru

Lukas Grgić i Dino Mikanović rukama su gestikulirali prema zapadnoj tribini nakon što su sjeli na klupu. Krenulo je grudanje i povici "ubij, ubij, tovara". Sjeverna polovica terena bila je puna gruda, a radnici su ih kupili lopatama.

Bad Blue Boysi su za derbi pripremili posebnu koreografiju, veliki natpis "KAJ JE?".

Početkom utakmice sa zapadne tribine grudama su pokušali pogoditi i trenera Hajduka Ivana Leku koji je stajao ispred svog šesnaesterca. On nije na to reagirao iako je nekoliko gruda palo vrlo blizu njega.

POGLEDAJTE VIDEO: DINAMO ILI HAJDUK?