Komentari 102

Hazard spasio Chelsea: Vida i Niko igrali u porazu Dinama...

9

Kranjčar igrao je do 80. minute, a deset minuta prije nego što je izašao iz igre dobio je žuti karton. Vida igrao je cijeli susret, a Vukojević nije dobio priliku da zaigra

Spartu je samo 30 sekundi dijelilo od produžetaka na Stamford Brigdeu. Međutim, trenutak njihove neopreznosti u obrani iskoristio je Eden Hazard i golom odveo Chelsea u osminu finala Europske lige.

Česi su na noge Chelseau stigli sa zaostatkom od 1-0 iz prve utakmice, ali hrabar pristup im se isplatio u 17. minuti kada je pogodio Lafata.

Dinamo Kijev znao je da trebao zabiti gol u Bordeauxu ako želi proći dalje jer je prva utakmica završila 1-1. Kijevljani nisu zabili, a još su i primili pa je Bordeaux zasluženo otišao u osminu finala. Gol odluke zabio je Diabate u 41. minuti.

Niko Kranjčar igrao je do 80. minute, a deset minuta prije nego što je izašao iz igre dobio je žuti karton. Domagoj Vida igrao je cijeli susret, a Ognjen Vukojević nije dobio priliku da zaigra.

Liverpool je na krilima fantastičnog Luisa Suareza pobijedio Zenit 3-1, ali to im nije bilo dovoljno za prolaz jer su prvi susret izgubili 2-0. Za 'redse' je loše počelo. U 19. minuti pogriješio je Carragher, Hulk mu je pobjegao i zabio za 1-0 Zenita. Liverpool je izjednačio u 28. minuti golom Suareza iz slobodnjaka. U samoj završnici 'redsi' su zabili i drugi gol, strijelac je bio Allen.

U 59. minuti navijači na Anfieldu vidjeli su novog remek-djelo Suareza. Urugvajac je ponovno fantastično pogodio iz slobodnjaka. Do kraja utakmice Liverpool je tražio četvrti gol i prolazak dalje, ali Rusi su se uspješno obranili.

Nakon uvjerljivog poraza kod kuće 3-0 od Plzena Napoli je poražen i na gostovanju. Ovog puta Česi su slavili samo 2-0.